Svet-Stranek.cz
Erotické masáže Zlín, Tel.: 734 837 378

Erotická masáž:Erotické masáže Zlín, Tel.: 734 837 378

Erotická masáž

Erotická masáž

Erotická masáž probíhá na pohodlné matraci, na které je přehoz a VŽDY ČISTÉ prostěradlo. Na prostěradle máte nachystaný VŽDY  ČISTÝ ručník.
Před masáží se nejprve domluvíme, co budeme provádět, nabídnu vám něco k pití (vodu, coca colu, fantu nebo sprite), které je samozřejmě v ceně masáže.
Následně vás pošlu do sprchy. Poté se vrátíte do pokoje a uděláte si pohodlí. Já se také osprchuji a pak se přidám k vám.
Při masáži používám samozřejmě i ruce, ale především tělo. Nalehnu si na vás a krouživými pohyby vás masíruji horní polovinou svého těla.  Masáž prokládám hlazením a drážděním "na těch správných místech". Stejným způsobem vás masíruji zepředu. Masáž je zakončena masáží přirození, kterou vás přivedu až k vyvrcholení. Přirození vám masírují opět ručkama i tělem.
Při delších masážích (90 min. a déle) si můžete užít vyvrcholení i vícekrát. Je to jen na vás. Tak se nebojte a řekněte mi všechna vaše přání. Pokud budou v rámci mých pravidel, ráda vám vyhovím :-)
Samozřejmě si můžete vybrat z mnou nabízených služeb (společná sprcha, masáž prostaty, footjob, footfetish nebo škrabkání).
Po masáži vás nechám chviličku relaxovat a pak vás opět pošlu do sprchy.