Svet-Stranek.cz
Erotické masáže Zlín, Tel.: 734 837 378

Kontakt:Erotické masáže Zlín, Tel.: 734 837 378

Kontakt

KONTAKT


Tel.: 734 837 378, e-mail: masaze-dablik@seznam.cz


Adresu zde neuvádím, ale při telefonické objednávce vám ji samozřejmě sdělím.
Objednávky přijímám pouze telefonicky. Na e-mail mi můžete klidně psát a ptát se. Vše vám ráda zodpovím. Nejsem na mailu pořád, takže prosím o strpení než si vaši zprávu přečtu a odpovím vám. 
Přes sms mi dotazy nepište, k tomu opravdu slouží můj mail nebo si klidně zavolejte a ptejte se rovněž na cokoliv. Neukousnu vás :-)
Pokud se mi nemůžete dovolat, tak buď masíruji nebo zrovna nemohu mluvit. V obou případech vás prozvoním hned jak to bude možné a můžete mi zavolat znovu. Noční hovory (kterých je dost) nezvedám. V noci nepracuji a spím :-) O víkendu zase odpočívám a telefon také nezvedám.

Pokud se stane, že se mi objednáte a nebudete se moci na smluvený čas dostavit, tak mi PROSÍM napište alespoň sms, ať vím, že s vámi nemám počítat a můžu věnovat svůj čas někomu jinému.

Pokud se objednáváte den a více předem, pošlete vždy v den objednávky sms, zda s vámi mohu počítat nebo mohu místo uvolnit pro někoho jiného. Pokud mi sms nepřijde, připomenu se vám a pokud ani tak nenapíšete, masáž automaticky ruším.