Svet-Stranek.cz
Erotické masáže Zlín, Tel.: 734 837 378

Úvod:Erotické masáže Zlín, Tel.: 734 837 378

Úvod

EROTICKÉ masáže pro muže Zlín

Erotické masáže jsou dokonalým spojením relaxace, něhy a vzrušení.
Masáže plné něžných doteků, hlazení a dráždění vám dodá další rozměr intimních prožitků. Jemné doteky ruček a těla masérky uvolní vaše napětí a přinesou pocit blaha.


Na rozdíl od privátů a podobných erotických služeb, které rychle míří přímo „k věci“, vám erotické masáže nabízejí hlubší prožitek. Prosím vás tedy tímto o pochopení a respektování mých pravidel. Neposkytuji sex ani orální sex. Užijte si ten rozdíl a přijďte prozkoumat nový obzor potěšení.

Vaše i moje zdraví je pro mě na prvním místě. Důkladně dodržuji čistotu, ať už se to týká prostředí nebo našich těl ;-). Neposkytuji sex ani orální sex, tedy u mě vám nic nehrozí.
Samozřejmě myslím také na vaši diskrétnost. Nemusíte se bát, že se budete potkávat s ostatními klienty. Dbám na to, abyste se při návštěvě salonku viděli pouze s masérkou.
Snažím se o to, abyste odcházeli spokojení a dobře naladění. Doufám proto, že se u mě budete cítit co nejlépe a masáž si pořádně vychutnáte. 

Kdy nechodit na masáž
Ačkoliv se nejedná o masáž v pravém slova smyslu, tak i přesto je lepší mě o vážnějších nemocích informovat. Např. infekční choroby, nádorová onemocnění, chemoterapie, cukrovka, epilepsie, hnisavé onemocnění kůže, křečové žíly, apod. V případě hnisavého onemocnění kůže nebo přenosných nemocí prosím erotickou masáž raději vynechejte.
Tyto masáže nejsou sice tak intenzivní jako sportovní masáž, ale přeci jen masáž to je. Tak prosím respektujte, alespoň těchto pár „pravidel“. Nerada bych vám nějak nevědomky ublížila. Samozřejmě u většiny se dá také improvizovat, můžeme masáž vyměnit spíše za hlazení apod.