Svet-Stranek.cz
Erotické masáže Zlín, Tel.: 734 837 378

Služby:Erotické masáže Zlín, Tel.: 734 837 378

Služby

Footjob
Tato služba je určena pro ty, kteří si potrpí na ženské nožky. Je to vlastně masáž přirození nožkama. Pokud se podaří, můžu vás přivést až k vyvrcholení. Tuto službičku dělám ráda, protože si u ní zaposiluji břiško ;-)

Footfetish
Další službička pro milovníky nožiček. Můžete se pomazlit s mýma nožkama a je jen na vás, jestli budu na boso, v punčoškách, v podpatcích nebo klidně i v žabkách. Mazlení nožek můžeme spojit s footjobem. 

Společná sprcha

Příjemné zpestření ať už před masáží nebo po ní. Ve sprše si vás sama umyji a na oplátku můžete umýt vy mě.  

Škrabkání
Během masáže vás neustále hladím a k tomu můžeme přidat i jemné škrabkání nehtíkama. Nemusíte se bát, že by vám na těle zůstaly nějaké stopy. Škrabkám velmi jemně a opatrně. Pokud milujete stejně jako já ten pocit ''mrazení'' a ''husí kůži'' po celém těle, určitě si o škrabkání řekněte.

Masáž prostaty

Jedna z nejžádanějších služeb. 
Provádím ji až na závěr masáže, souběžně s masáží přirození. Jelikož dbám na hygienu, používám latexovou rukavici. Samozřejmostí je lubrikační gel. Pří samotné masáži jsem velmi opatrná a něžná, takže se nemusíte bát bolesti nebo toho, že bych vám nějak ublížila. Mám drobné prstíky na rukou a nikdy se nesnažím vniknout dovnitř násilím. I přes to se může stát, že vaše pocity nebudou příliš příjemné. V takové situaci mi to musíte okamžitě sdělit a ne tiše trpět. Pokazili by jste si tak celý prožitek z masáže.
Velmi důležité samozřejmě je, aby jste se dostatečně uvolnili a zbavili se případné nervozity. Máte na to dostatek času během celé masáže. Před masáží je také vhodné být vyprázdněn a ve sprše věnovat dostatek času mytí i této partie. 
Možná nebudete mít odvahu, zkusit masáž prostaty hned při první návštěvě u mě a já vás samozřejmě do ničeho nutit nebudu :-) . Je potřeba, aby jste mi plně důvěřovali a to zkrátka někomu při první návštěvě nejde...